Slovenski overland popotniki

Sahara, puščava, pesek in vse kar spada zraven...
Uporabniški avatar
SiN
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 08, 2013 12:33 pm
Kontakt:

Slovenski overland popotniki

OdgovorNapisal/-a SiN » Pe Dec 20, 2013 1:45 pm

Živjo vsem skupaj!

Glede na to, da od informacij ne boli glava in da marsikoga med nami zanimajo overland potovanja, sem na Facebooku odprla skupino za slovenske overlanderje.

Nekako sem si zamislila, da se ji pridružijo vsi tisti, ki potujemo s svojimi avtomobili in da se začne počasi delati neka baza slovenskih overlanderjev, ki lahko eden drugemu pomagamo s kakšnimi nasveti, predlogi poti, fotkami, dogodivščinami, izkušnjami...

Skupina pa je na voljo seveda tudi za vsa vprašanja o overland potovanju - od nasvetov za pripravo avta za tako pot, do kakšnih zanimivih poti, tur, krajev... Tako da lahko eden drugemu med sabo pomagamo...

Lahko pa je skupina tudi zgolj za to, da se sem in tja najdemo na kupu kakšni podobno misleči in skupaj naredimo kakšno dnevno, vikend ali celo daljšo turo.

Še link do skupine za vse tiste, ki se vam ideja zdi dobra in bi se želeli pridružiti ;) Ime skupine pa seveda: Slovenski overland popotniki
https://www.facebook.com/groups/200177103504299/

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Dec 20, 2013 1:57 pm

Ne vem sicer, kaj si o mojih rajžah mislijo drugi (konec koncev me niti ne briga, saj načeloma vedno potujem sam + :zena_z_valjarjem: ), a se sam štejem za takega popotnika. In se bom tukaj na forumu z veseljem kaj oglašal. Saj se že!
A Fejstbuk je zame eno veliko :bruha: , zato me tam ne bo.

LstaroprdčevskiP Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
SiN
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 08, 2013 12:33 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a SiN » Pe Dec 20, 2013 2:05 pm

Ni problema Miran, vsak po svoje ;)
FB je po eni strani res kar nekaj, a po drugi je vseeno dober vir za pridobivanje kakšnih informacij, saj se ga poslužuje vedno več ljudi... jaz imam zaenkrat s skupinami na FBju izkušnje le z iskanjem letalskih kart in kakšno turo po hribih, in to kar dobr deluje.

Uporabniški avatar
kloshar
Prispevkov: 1171
Pridružen: So Feb 18, 2006 12:35 pm

OdgovorNapisal/-a kloshar » Pe Dec 20, 2013 3:40 pm

miran napisal/-a:Ne vem sicer, kaj si o mojih rajžah mislijo drugi (konec koncev me niti ne briga, saj načeloma vedno potujem sam + :zena_z_valjarjem: ), a se sam štejem za takega popotnika. In se bom tukaj na forumu z veseljem kaj oglašal. Saj se že!
A Fejstbuk je zame eno veliko :bruha: , zato me tam ne bo.

LstaroprdčevskiP Miran



S tem se pa (enkrat za spremembo) 100% strinjam s tabo Miran.



Edini fejsbuk, ki ga prakticiram (prosto po Brecotu):
Slika
Slika je simbolična :D , ker se nikoli nisem uspel slikati, ko sem zaspal :wink:

Jebiga, starih prdcev nas je vse več.....

Lp vsem
Slika

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » Pe Dec 20, 2013 4:30 pm

FB je dan danes način komunikaciranja, bodi si nam je to všeč ali ne...pred časom sem se zbrisal ker mi je bil beden, potem po dobrem letu spet dodal zaradi ene skupine, ker le tako zvem sproti za dogajanje...sem pa zdaj malo bol pozoren pri dodajanju prijateljev in pač ne sprejmem vsakega, ker večino od njih ponavadi ali ne poznaš, ali pa ne komunicirata nikoli.

Kar se tiče tega topica, vse moje podpore in sem se že tudi včlanil.
Ideja se mi zdi zelo dobra, v kolikor bo vsak nekaj prispeval. Pa tudi kot je bilo omenjeno, zdaj imaš priliko se nekam obrnit (glede potovanj) in vsaj pričakovat odgovor od nekoga ki ima izkušnje.


lp od mladihprdcev :)
:aplavz: :stisk_roke:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

Re: Slovenski overland popotniki

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » So Dec 21, 2013 1:08 am

SiN napisal/-a:
Glede na to, da od informacij ne boli glava in da marsikoga med nami zanimajo overland potovanja, sem na Facebooku odprla skupino za slovenske overlanderje.

/

Lepo videt da so še entuziasti na svet, ki se gratis razdajajo in trudijo. Pohvalno!

kloshar napisal/-a:

S tem se pa (enkrat za spremembo) 100% strinjam s tabo Miran.





Tudi jast..........za spremembo, da me nau skos :z_kijem_v_roki: :stari_pridiga:


miran napisal/-a:
LstaroprdčevskiP Miran
Popaj napisal/-a:

lp od mladihprdcev :)


Kakšna je pa razlika med mladim in starim prdcem :shock: v izkušnjah ali zato, ker en bolj diši kot drugi.........

LbrezprdcaP

Uporabniški avatar
Dr.Patrol
Prispevkov: 1422
Pridružen: Pe Jul 17, 2009 7:30 am
Kraj: Lej jo, našo Baško Grapo!! :)
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Dr.Patrol » So Dec 21, 2013 8:31 am

:lol: :lol: :lol:
ex.Popaj. Preimenovan s strani upravnika na podlagi zaslug skupnosti in predlog skupnosti. ;)


www.Adventure-Overland.si

TRCO1
Prispevkov: 784
Pridružen: Sr Apr 15, 2009 12:16 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a TRCO1 » So Dec 21, 2013 1:31 pm

za FB in prdenje bi se lahko odprla nova tema ....TA PA ŽE IMA NASLOV :thank_you: :thank_you: :thank_you:
AVTOVLEKA 051 800 777 I have the body of a God. But it sucks cause it´s Buddha AVTOVLEKA 051 800 777

robinzon
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Jun 07, 2009 4:05 pm
Kraj: Bloke

OdgovorNapisal/-a robinzon » Ne Dec 22, 2013 1:32 pm

Ko ste že ravno pri prdcih.
Na dalmatinski rivi sedita topla bratca in eden prdne.
Drugi vpraša, Ko to šapuče ljubavne pjesme? :)

Svet stoji na drznih, pogumnih in pametnih. Kr pogumno naprej pa čeprav na Fejstbuku. Če nekateri ne bi bili pogumni bi se še kr vozili z Spački v Iran, zdaj pa se vsedeš v LC 120 in odrajžaš....

moro
Prispevkov: 41
Pridružen: Po Okt 03, 2011 11:52 am
Kraj: Afrika
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a moro » Sr Jan 29, 2014 9:54 pm

Slika

dobra knjiga, da cenjene bralke ne omenjam :)

jest sem not, flajšbuk gor ali dol

in mimogrede, naša hiša v Burkini je vedno odprta za gosta, natančneje hiška za goste

lp

Uporabniški avatar
SiN
Prispevkov: 20
Pridružen: Po Jul 08, 2013 12:33 pm
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a SiN » Pe Mar 21, 2014 2:13 pm

Moro, zdaj mormo sam še do Burkine pridt ;)
Lp iz Slovenije!


Vrni se na “Pesek”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov