L:jeep cherokee

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

L:jeep cherokee

OdgovorNapisal/-a lisko » Po Feb 17, 2014 8:08 pm

Torej prišel je čas, ko postajajo druge stvari bolj pomembne...

Dajem na dražbo mojga jeepa, ki ga več ali manj vsi poznate....

Tole je link do teme...enih par slik manjka ampak jih imam doma in se jih lahko vidi kdaj hoče ( drug disk druga kišta)

http://www.nivaoffroadteam.com/forum/vi ... sc&start=0


Ima pa seveda par pomanjkljivosti....

Rjavine pri zadnjih robovih ( nad pragi, pod okrasno letvico...potrebno bi bilo zamenjat del zadnje obrobe) Druge nadležne rje ni.....tu pa tam kaj površinskega ampak nobene panike.

Ko sem vgradil nov aku je začel zabavat štarter ( pastorek se zavrti v prazno ( v 5% vžigov enostavno štartneš še enkrat in prime). Treba vzet narazen in pregledat....če vprašate mene je treba menjat sklopko na pastorku.

Gretje mu je popolnoma odpovedlo ( potrebna menjava ali če si kdo upa, popolno čiščenje pečke). Bila je zaflikana 7 let nazaj ampak sedaj se je čisto zamašila. Pregreva se ne, visko dela, hladilne ne zmankuje....Nič. motor je v popolni formi.

Servo pumpa mu masti že 7 let in ne kaže znakov da bi odpovedla.... v vseh letih ne vem če sem dolil 2 litra olja....moteče je mogoč edino to da je potem spredaj ves masten....ampak....

To je na grobo vse od opisa (seveda še najde kaka malenkost za picajzlasto oko ) ....Avto je drugače tehnično brezhiben brez vseh luftov registiriran do aprila. Lahko se pa gre z njim na preventivnega če bi strici kaj odkrili....men se ne dozdeva da bi bilo kaj imelo luft.

Izklicna cena je 1600 eur in traja do 20.2.2014 do 21te ure, potem gre na a.net in popravilo v moji režiiji....seveda bo potem cena tud ustrezna popravilom...


Lahko pa ponudite svoje ponudbe.....odprt za vse predloge. Seveda brez nekih firbcev in v pametnih merilih....
Za dodatne info dosegljiv na 040 osem osem šest 574

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Feb 24, 2014 4:52 pm

:grozno_prestrasen: :grozno_prestrasen:
Pa se menda ja ne poslavljaš???
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
lisko
Prispevkov: 1645
Pridružen: Ne Jul 01, 2007 11:55 am

OdgovorNapisal/-a lisko » Po Feb 24, 2014 9:24 pm

miran napisal/-a::grozno_prestrasen: :grozno_prestrasen:
Pa se menda ja ne poslavljaš???
Miran


Poslavljam ne...Ampak pride tko sej veš...Druge zadeve, ki ratajo enostavno pred hobijem...

holland
Prispevkov: 15
Pridružen: To Nov 04, 2014 4:12 am

OdgovorNapisal/-a holland » Če Nov 06, 2014 12:43 pm

lisko,po iskanju nove sprednje desne luči na cherokee-tu sem zasledil tebe z vsem tem podvigim,ki si jih naredu na čirotu in ta je sedaj v moji lasti.Po vsem tem kar sem prebrav,mi je avtek še bol všeč.
super stroj,pravi traktor v hosti in po dolenjski preriji,še ženi je všeč po hosti ga gont.
Nisem ga registriral,ker ga trajbam sam po vasi in gozdnih cestah,zdaj ko pa vidim kaj vse si naredil z njim pa razmišljam tudi o tem,da ga registriram in mi je kar mal žal,da sem tistih 15 m* drv z njim spravil iz hoste.Ma je pravi tank!
imam pa en problem oziroma dva:
luči v kabini na strehi se mi ne isklopijo.
Pri servo bobnu iz notranje strani mi ob pritisku na pedal spušča zrak ob tem pa po pritisku na pedal ,pedal popušča.
Mi lahko sporočiš, kako bi to lahko najlažje zrihtal.
P.S. če bi vedel kako naložit slike bi naložil,mogoče kasneje ko pogruntam. sistem

Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » Če Nov 06, 2014 2:55 pm

Živijo, meni se je tudi pojavila napaka na cherokiju da se osvetljitev kabine ni isklopila :( . Stvar pa je taka ko sta dva avto električarja obrnila cel avto :evil: so ugotovili da je en računalnik v sovoznikovih vratih in da sta dva pina na računalniku odcinjena. Pina sta zacinila in zdaj dela vse vredu 8)

holland
Prispevkov: 15
Pridružen: To Nov 04, 2014 4:12 am

OdgovorNapisal/-a holland » Če Nov 06, 2014 5:59 pm

Pa zdaj k pomislim mi tud stikalo za šipo na so šoferjevi strani ničveč ne dela, bom jutrraskopal pa sporočim, hvala za namig!

Uporabniški avatar
GREGA MKG
Prispevkov: 72
Pridružen: So Apr 21, 2012 7:13 pm
Kraj: Mokronog

OdgovorNapisal/-a GREGA MKG » Pe Nov 07, 2014 9:12 am

S stikalom za luci vzigas tudi luci v kabini. Probaj ce ga nisi obrnu prevec v desno
.......najraj mam pa jeep

holland
Prispevkov: 15
Pridružen: To Nov 04, 2014 4:12 am

OdgovorNapisal/-a holland » Pe Nov 07, 2014 7:24 pm

GREGA MKG napisal/-a:S stikalom za luci vzigas tudi luci v kabini. Probaj ce ga nisi obrnu prevec v desno







kako to misliš desno, jaz imam sam not pa ven

holland
Prispevkov: 15
Pridružen: To Nov 04, 2014 4:12 am

OdgovorNapisal/-a holland » Pe Nov 07, 2014 7:28 pm

Zdaj imam pa res sranje, ključi v ključavnici , jaz pa pritisil gumb za zaklepanje nehote in vrata so se mi zaprla, wtf.
ima kdo idejo kako odklenit to zadevo, rezeve ni!

luka32
Prispevkov: 200
Pridružen: To Nov 16, 2010 2:49 pm
Kraj: Litija

OdgovorNapisal/-a luka32 » Pe Nov 07, 2014 8:04 pm


Uporabniški avatar
jernej1984
Prispevkov: 74
Pridružen: Po Sep 16, 2013 9:08 pm
Kraj: Nova gorica

OdgovorNapisal/-a jernej1984 » Pe Nov 07, 2014 11:53 pm

stikalo za odpirat luči povlečeš ven oz. za zapret stisneš noter, vendar če ga zavrtiš kot dimer boš začutil da v enem momentu klikne in se bo prižgala osvetlitev kabine. Kar se pa tiče zaklenjenih kjučev dve leseni ali plastični kajli eno nabiješ na vrhu vrat drugo pa na strani tako da ustvariš špranjo da pošlješ kljuko iz trde žice (potem pa veliko sreče da uloviš kluko vrat ali pa da odkleniš ). Pa veliko sreče pri vlamljanju, držimo pesti

holland
Prispevkov: 15
Pridružen: To Nov 04, 2014 4:12 am

OdgovorNapisal/-a holland » So Nov 08, 2014 4:40 am

Mi ne da spat, gremo probat.

holland
Prispevkov: 15
Pridružen: To Nov 04, 2014 4:12 am

OdgovorNapisal/-a holland » So Nov 08, 2014 7:24 am

No , notr sem prišel.Zdaj pa el.problem, lučke kljub obračanju stikala nočejo ugasnit,z šipo sošoferjevo je pa tako,z šoferjeve strani se jo upravlja z sošoferjeve pane.Tok ne pride niti do konektorja, ki je pri sošoferjevi nogi, zdaj pa da nebi preveč razdiral vas sprašujem, kje je naslednje mesto ali konektor kjer bi lahko spet zmeril tok.
Se že v naprej zahvaljujem.

holland
Prispevkov: 15
Pridružen: To Nov 04, 2014 4:12 am

OdgovorNapisal/-a holland » So Nov 08, 2014 7:30 am

Najbrž ne sprašujem glih pod pravim naslovom foruma, a bi moral to debato preselit pod drugi naslov ali začeti novo temo? Upam,da je vredu.


Vrni se na “Dražbe - licitacije”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov