Renault Scenic RX4

Debata o avtih za offroad, opremi, predelavah, ...
sx4
Prispevkov: 46
Pridružen: Po Feb 02, 2015 5:17 pm

OdgovorNapisal/-a sx4 » Če Maj 05, 2016 10:23 am

Samo doticni uporabnlk smeti po vecih forumih. Isti koncept vse povsod.

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Maj 05, 2016 12:40 pm

Dimen,
kot je že sx4 napisal,
vedno ene in iste fore, na različnih forumih.
Provokacije. Poglej samo stare teme tu na forumu.
Si vzameš čas, odgovarjaš, misleč da pomagaš, pol pa vidiš, da je vse skup provokacija...
Nazadnje spremenil gregor, dne Če Maj 05, 2016 12:40 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

DonFelipe
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 2:23 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DonFelipe » Če Maj 05, 2016 12:40 pm

Umirite se in bodite razumevajoči.
Oprostite, meni se ne mudi v grob kakor se vam.
Nikoli se ne začne na vrhu!
Iščemo dalje, brez vaše pomoči.....

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Ne Maj 08, 2016 12:52 am

DonFelipe napisal/-a:Oprostite, meni se ne mudi v grob kakor se vam.


A ne ga srat

DonFelipe napisal/-a:Hočeš reči, da je to bolj SUV - mestni terenec in šminka?


NE, ni ne SUV ne mestni terenec ne šminka!
JE:


dolsina napisal/-a:Sekretovina.

Prvi in edini pravilen odgovor na off road forumu!

Zaj pa živi sto let v svoji sekretovini.
In enako bo končal vsak s sekretovino na off road forumu..........vsaj dokler bom jaz živ. Imate sto forumov za sekretovino, ne utrujat na edinem slovenskem OFF ROAD forumu! Že tak je v kurci, zdaj pa še s seniki utrujate tule. Razumem, če se kakšnemu članu foruma pokvari senik od žene in vpraša za nasvet, no problem. Če pa nekdo na off road forumu vpraša po terenskih sposobnostih senika je lahko samo provokator ali pa idiot. Pa kaj misliš, da smo tule same mone ali kaj? Steraj se ne citroen forum................aja ne moreš, ker tam so te banali.
Zaradi takih indijancev zgubljamo kavliteto in stare člane, ki imajo res kaj za pokazat in povedat!

DonFelipe
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 2:23 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DonFelipe » Ne Maj 08, 2016 10:09 am

Umiri se in se glede na svoj nickname raje vprašaj kdo je pravi!
Mene si zamešal!
Omenjena modela potem odpadeta!

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Po Maj 09, 2016 11:46 am

DonFelipe napisal/-a:...
Omenjena modela potem odpadeta!

Recimo, da v tvojem postu ne gre za zajebancijo in smetenje, ampak za pošteno vprašanje z željo na miren odgovor:
Zakaj bi odpadla??
Za kaj bi pa ti tak avto sploh rabil? Kaj pa je zate terenska vožnja? Mislim (pa naj me sedaj kdo ustreli, če hoče :lol: ) da bi obadva navdena "sekretarja" z zimskimi gumami prevozila progo letošnjega Bolteza. Za marsikoga je to vrhunec terenske vožnje.
:twisted:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Maj 09, 2016 12:12 pm

Don't feed the troll, Miran.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

DonFelipe
Prispevkov: 193
Pridružen: Ne Feb 20, 2011 2:23 pm
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a DonFelipe » Po Maj 09, 2016 3:26 pm

miran napisal/-a:...Omenjena modela potem odpadeta!
Recimo, da v tvojem postu ne gre za zajebancijo in smetenje, ampak za pošteno vprašanje z željo na miren odgovor:
Zakaj bi odpadla?? Za kaj bi pa ti tak avto sploh rabil? Kaj pa je zate terenska vožnja? Mislim (pa naj me sedaj kdo ustreli, če hoče :lol: ) da bi obadva navdena "sekretarja" z zimskimi gumami prevozila progo letošnjega Bolteza. Za marsikoga je to vrhunec terenske vožnje.
:twisted: Miran

Jasno da pri meni ne gre za zajebancijo in smetenje, ampak za resno vprašanje.
Miran, ti bom pošteno povedal :
Tak avto je fajn za skok v naravo in če imaš vikend kje v hribih ter voziš z glavo.
Kot sva ugotovila to ni pravi terenski avto in po vseh izračunih ne pride v poštev nihče od omenjenih dveh.
Nevem kaj jih je pičilo, da se tako razburjajo.Očitno imajo viš€k in mislijo kako so taglavni.
Priporočam da se tema zaklene, ker je slabša od gostilniške debate!

Uporabniški avatar
GPW1942
Prispevkov: 421
Pridružen: Po Jan 02, 2006 7:52 pm
Kraj: Brezovica

OdgovorNapisal/-a GPW1942 » Sr Maj 11, 2016 11:19 pm

Vprašanje je bilo dobro postavljeno, odgovori pa tipično PodAlpsko primitivni. Itak tale forum počasi zamira zaradi negativne nastrojenosti posameznikov, pa se še spravite na nič-hudega-slutečega člana, kateri rabi samo praktični nasvet za nakup.
Nekateri iščejo "terenski" avto za vožnjo preko "terena" do vikenda v planinah, nekateri pa za podaljšanje kratkega tiča.
Nekaterim zadostuje kangoo 4x4, nekaterim pa je Hummer prekratek...

100 ljudi, sto čudi- 100 žena-200 sisa... :D
American Jeep-In War and Peace

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Maj 12, 2016 12:05 am

Preden drugim moraliziraš ali kaj očitaš, se spomni na svoje nekdanje poste o tuaregu! Pa je tuareg za senik okno v svet, kar se off roada tiče. Ne seri, eni imamo še kar dober spomin......
Leta nazaj je bil tuareg štala, danes je pa že senik sprejemljiv al kako? Ko si ti sral proti tuaregu oziroma na splošno VW je bilo OK, čez čez 6 let smo pa drugi podalpskinevemkva lulčki?

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Maj 12, 2016 12:35 am

GPW1942 napisal/-a: Itak tale forum počasi zamira zaradi negativne nastrojenosti posameznikov,


Tale forum počasi izumira zaradi tega, ker indijanci z "seniki" serjejo vsem po glavi.....
Ni več slik s tekmovanj, srečanj, ni potopisov, ni tehničnih debat, ni pomoči drugim, ni nasvetov, ni predelav, ni nič., ne perja ne kljuna...........zakaj ni nič, ker kekci z "seniki" pametujejo, ker začetniki konstruktivno kritiko vzamajo za pljuvanje, ker nihče nikomur več ne zaupa, ker imajo interent "strokovnjaki" večjo težo od mojstrov, in navsezadnje, ker je lažje koga zahebat, kot komu pomagat.
In ravno to je point, morje forumov, imajo tudi podforume za terenska vozila.......pa vse prazno. Pol pa pridejo srat na edini off road forum v Sloveniji. Pridejo, naredijo štalo, pa gredo.....5-6 postov in to je to.
Se sploh še kdo čudi, da je tema? Ene par nas še vstraja, do kdaj?
O senikih se pač nimamo kaj zgovarjat. Ker nimamo pojma o "senikih"

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Če Maj 12, 2016 1:06 am

DonFelipe napisal/-a:Priporočam da se tema zaklene

Komaj je dober dan rekel, pa bi že rad komandiral....
Pol se pa čudimo, kam so izginili stari prdci
:lol:

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Če Maj 12, 2016 9:34 am

Ja, o tem govorim.


Drugače pa, ljudje, ki so očitno v sipinah tako domači, da jih skrbi edino to, da bodo med vožnjo po sipinah lovili GLASBO (ne morebitna aktualna poročila) iz radia Slovenija,
sprašujejo, ali je senik suv ali pravi terenc ali šminka.

Ne vem no...
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » Če Maj 12, 2016 12:55 pm

Dragi uporabniki foruma, vse to kar tipkate (predvsem zadnji posti v tej temi), so neka nenapisana pravila, oziroma so napisana med vrsticami v različnih temah, in meni niso jasna (verjetno malokomu)
zato predlagam,
da se odpre nova tema, kjer se določi, kakšne so lahko teme foruma v določeni kategoriji, kdo lahko sodeluje pri debati, na kakšen način, katere so prepovedane teme itd

Trenutno je stanje tako, "da se blodi po temi". Ko odpreš neko novo temo, nikoli ne veš, ali bo takoj "popljuvana" ali bo deležna konstruktivne debate ali pa sploh ne bo nikakršnega odziva.
Ko bereš teme, se pa lepo vidi, kdo koga "pozna", tam je še nekaj kontruktivne debate, drugje je pa pogreb. Če je namen foruma, da se odgovarja na temo le v primeru poznanih članov, je to treba jasno opredelit.

Vem da to ni enostavno ampak kaj pravite na ta predlog??

tracar
Prispevkov: 227
Pridružen: To Dec 20, 2011 12:54 pm

OdgovorNapisal/-a tracar » Pe Maj 13, 2016 9:03 am

Saj ne gre za prepovedane teme. Na enake 'težave' (morone) smo naleteli na forumu klrs. Ljudem se ne da pobrskati po spletu niti osnovnih stvari in potem smetijo z vsemi mogočimi neumestnimi (debilnimi) vprašanji. Kot tale cepec s senicom. Ok, ta ne zna ločiti niti terenskega vozila od sekreta.

Uporabniški avatar
5x4
Prispevkov: 989
Pridružen: Če Feb 09, 2006 12:18 am
Kraj: Slovenija

OdgovorNapisal/-a 5x4 » Pe Maj 13, 2016 10:26 am

Najboljša "taktika" je ignoriranje takih modelov. Prej ali slej jih mine. Kot opažam, do zdaj še nobenemu ni uspelo držati jezika za zobmi. Še vedno se je našel nekdo, ki dodaja olje na ogenj...

Roko na srce, forum bi bil trenutno mrtev, če ne bi bilo Felipeta... Brez forumske aktivnosti forum zgubi svoj smisel...

Uporabniški avatar
Dimen
Prispevkov: 1136
Pridružen: Sr Mar 23, 2005 10:12 am

OdgovorNapisal/-a Dimen » Pe Maj 13, 2016 12:38 pm

5x4 napisal/-a:Najboljša "taktika" je ignoriranje takih modelov. Prej ali slej jih mine. Kot opažam, do zdaj še nobenemu ni uspelo držati jezika za zobmi. Še vedno se je našel nekdo, ki dodaja olje na ogenj...

Roko na srce, forum bi bil trenutno mrtev, če ne bi bilo Felipeta... Brez forumske aktivnosti forum zgubi svoj smisel...


Točno tko, soglašam 5x4. Menim, da ne bi smelo biti prepovedanih tem.
Trenutno sem postal član motosveta in se debatira o motorjih pa tudi o ostalih temah, ki nimajo veze z motociklizmom (isto na bmwslo). Imajo pa temu namenjene posebne rubrike/forume. Namesto, da se ugotavlja ali je ta ali ona tema primerna naj se odpre nov forum. V tem primeru recimo SUV forum. Osebno sem vse kao "ta prave" terence prodal in kupu SUV-a, ki zadošča mojemu trenutnemu navdihu. Lp

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » Pe Maj 13, 2016 2:20 pm

Motosvet forum je primer dobre prakse, tam imajo 7 podforumov in 29 kategorij, v katerih so teme. Debatira se pa vse živo in tako je tudi prav. Jaz sem takoj za to, da je tudi naš forum podoben.

Če pa pogledamo Offroad forum, je pa vsaj glede avtomobilov vse zmešano. Nam manjka minimalno to, da se avtomobili razdelijo vsaj na 2 kategorije -
1. terenska vozila in predelave,
2. SUV ter ostala 4x4 vozila.
Za obe kategoriji je nujno definirati, katera vozila notri pašejo, bistveno pa je, da je v teh temah le konstruktivna debata. Sodeluje lahko le tisti, ki je avto imel ali ga ima. Če ga ima kolega, mora to jasno navesti, da se ve. Vsako pljuvanje po določenem avtu brez preverljivih argumentov ter nabijanje je potrebno striktno brisati in banati. Takšne teme bi bilo z veseljem brat, ker bi res lahko kaj uporabnega dobil oz. dodal k temi, kar pa se ne bi izgubilo v množici nepotrebnega pisanja.
O tem govorim - primer http://motosvet.com/tabla/topic/8106-navodila-za-uporabo-forumske-kategorije-motocikli/

Odprti debati, primerjavam, pljuvanju po avtomobilih, pisanju rekla kazala se pa lahko dovoli v posebni kategoriji
3. "Kdo ima daljšega" :lol:
taka kategorija brez zavor bi lahko bila zelo zanimiva. Bistveno je, da je striktno ločena od resnih tem, pa naj bere kdor hoče. Glede na mentaliteto Slovenceljnov, katere vsakodnevno srečujem, menim, da bi bila zelo obiskana.

Glede ignoriranja določenih članov menim, da je to nedopustno. Tukaj je potrebno jasno postaviti merila kaj se sme in kaj ne. Če je demokracija, je za vse enako, če je ni, prav tako.

Glede teme okoli senika, avta nimam in ga verjetno tudi ne bom nikoli imel, je pa zanimivo brat debato na slovenskem forumu, kaj je avto sposoben ter kakšne korenine imam ker verjetno za ta model ne bom posebej hodil brskat po inozemskih forumih in wikipediji.
Se strinjam z 5x4, brez forumske aktivnosti forum zgubi svoj smisel, zato moramo narediti vse, da se na forumu debatira...


Aja, pa še to, tale tema o seniku sploh nebi smela biti pod temo avtomobili ampak pod temo kupim/prodam, saj ne gre za predstavitev avtomobila ampak se je avtor zanimal za nabavo vozila .... Tam so pa jasna pravila igre ...

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » Pe Maj 13, 2016 7:08 pm

Že nekajkrat sem začel pisati na to temo, pa sem se potegnil nazaj. Zdaj je pa vsega že dovolj.
Ljudje božji, ne komplicirajte! Če bo šlo še tako naprej, boste predlagali še podforum za voznike preko 100 kg in za one lažje, pa še kakšen podoben kretenizem se vam bo prikazal med bluzenjem. Podforum za begunce, pa isovce (tam ofroudajo na veliko), ...
Prvič: nihče ni prisiljen sodelovati na tem forumu!
Drugič: če kaj komu ne paše, pač ne bere. A je to tako težko?
Tretjič: dnevno se na tem forumu pojavi le nekaj prispevkov, ki jih vsak povprečno pameten človek ja zna kategorizirati med vredne ali nevredne ogleda oz. branja ali celo sodelovanja.
In to je to.
Veseli bodimo, da imamo tako forum, kot ga imamo: brez reklam, brez zaklepanja, brez nadzora in ne nazadnje (pa ne vem komu se je treba za to zahvaliti) brez pretiranega smetenja. Pa brez ekskluzive (in za članstvo obvezne kravate), pa še .....
Dovolj!
Raje se nasmejmo kakšnemu kretenskemu vprašanju, prebavne in druge težave pa izlivajmo v sekret!
Če bi bile na tem forumu same resne teme, bi bil že zdavnaj mrtev!
Howgh!
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » So Maj 14, 2016 12:07 pm

Kaj, je bil prvotno tale forum? Kdo je bil idejni vodja vodja tega foruma in kje je danes? Kje je stara garda tega foruma?
Vprašajte se zakaj je tako!
Vsak Slovenec bi imel svoj peskovnik kateri je seveda najboljši in v njega bi spustil samo tistega, kateri bi sviral kakor bi on dirigiral.
Zato nam gre vse u k....
LP by Jereb

Hribovc
Prispevkov: 481
Pridružen: Po Nov 30, 2015 12:46 pm

OdgovorNapisal/-a Hribovc » Po Maj 16, 2016 6:32 am

Miran, čestitam!

Uporabniški avatar
Korando
Prispevkov: 351
Pridružen: Če Feb 24, 2005 11:09 am
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a Korando » Po Maj 16, 2016 4:11 pm

Bom malo seciral zadeve, za osvetlitev ...
miran napisal/-a:.. Če bo šlo še tako naprej, boste predlagali še podforum za voznike preko 100 kg in za one lažje, pa še kakšen podoben kretenizem se vam bo prikazal med bluzenjem. ...
Ja ne vem kdo tukaj zdaj bluzi ...
miran napisal/-a:Prvič: nihče ni prisiljen sodelovati na tem forumu!

To je praksa izključevanja, ki je v naši deželici že dobila domovinsko pravico - če koga kaj moti v Sloveniji, se s tem ne bomo ukvarjali, ker mi smo itak najboljši, ampak naj gre drugam - recimo v Bangladeš al kaj?? Pa naj tam rešuje probleme ...
miran napisal/-a:Drugič: če kaj komu ne paše, pač ne bere. A je to tako težko?
Je to pravilo na tem forumu veljavno???? Ker se ga trenutno ne upošteva. Niti sam ga nisi upošteval.
miran napisal/-a:Tretjič: dnevno se na tem forumu pojavi le nekaj prispevkov, ki jih vsak povprečno pameten človek ja zna kategorizirati med vredne ali nevredne ogleda oz. branja ali celo sodelovanja.
In to je to.
OK, s tem se strinjam. Pa je to res vse?

miran napisal/-a:Veseli bodimo, da imamo tako forum ... brez ekskluzive (in za članstvo obvezne kravate)..
S tem se pa ne strinjam, saj za razpravljat prekleto rabiš ekskluzivo in kravato na tem forumu. Če te folk ne prepozna, takoj lahko postaneš črna ovca. V eni temi glede licitacij si celo napisal, da že iz nicka uporabnika veš, kdo je resen in kdo ne :roll:

miran napisal/-a:Če bi bile na tem forumu same resne teme, bi bil že zdavnaj mrtev!
Resna tema je bila mišljena v tem smislu, da se folk med seboj ne podjebava brez veze. Ker taka tema, kjer je ogromno balasta, postane neberljiva. Kako to doseči?? Dobronamerna hudomušnost je seveda dobrodošla.

Pa da ne bo pomote, želim, da tale forum raste in se razvija, tako po članstvu kot po količini dobrih prispevkom, katere bo z veseljem brat .... da se zastopimo ....

Uporabniški avatar
gregor
Moderator
Prispevkov: 3299
Pridružen: Sr Maj 21, 2003 8:33 am
Kraj: Žalec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor » Po Maj 16, 2016 4:25 pm

Kaj, je bil prvotno tale forum?
Isto kot danes, vseslovenski offroad forum(za terenska vozila), nima veze z znamko vozila, ki je v imenu domene.
Za razliko LR foruma, ki se je ustanovil ravno v istem času in je bil namenjen lastnikom/voznikom LRjev.


Kdo je bil idejni vodja vodja tega foruma in kje je danes?
Vigadu. Ne vem, vsakega hobija imaš enkrat dovolj.
Jaz sem imel pa takrat registrirano to domeno in sva oboje združila.

Rafter je kasneje vse prevzel, ko je škripnilo takratno brezplačno gostovanje.

Kje je stara garda tega foruma?
Jaz sem tukaj. :-)
Ponavadi imajo poln k vseznalcev, ki so pravkar prišli na forum. Ali pa se oženijo, ločijo, dobijo otroke, začnejo hišo zidat, nabavijo psa, ..

Vprašajte se zakaj je tako!
Sem se vprašal.


Vsak Slovenec bi imel svoj peskovnik kateri je seveda najboljši in v njega bi spustil samo tistega, kateri bi sviral kakor bi on dirigiral.

Kdo si po tvojem lasti ta peskovnik?
Menim, da smo na offroad forumu zelo tolerantni do drugačnih mnenj, sterali smo do sedaj po mojem samo onega s hoverkraftom, pa kakega padalca.



Motosvet je zgodba za sebe, ker sem ga tudi, ko sem še imel motor, nehal spremljat, razen dveh tem, ker je prišlo z razmahom interneta gor polno mladine, ki so samo smetili, moderatorjev z metlo pa je bilo premalo. In je marsikdo od stare garde šel.
Niva 240D l. 93, OM616 motor, Kobra 215R15, ZF servo, rock crawler TC
2x Patrol Y61 2.8TD
Naprodaj veliko rabljenih delov za Lado in nekaj tudi za Patrola

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a miran » To Maj 17, 2016 8:28 am

Uau...
Preveč energije, žal predvsem negativne...
Pejte ljudje raje sproščati ta višek na kakšno dirko (te vikende jih je vse polno, tudi za kakšnega senika, korandota ali dačo so vsaj nekatere proge primerne).

:ah_seveda:
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

OdgovorNapisal/-a jereb » Sr Maj 18, 2016 8:03 am

Poglej Gregor, dolgio cajta spremljam tale forum in v tem času je bilo precej nizkih udarcev do novih članov. Poznam kar nekaj ljudi osebno, kateri nočejo več sodelovati na forumu tudi pod točko razno, čeprav imajo marsikakšno izkušnjo, katero bi lahko delili z nami. In pri takem prepucavanju in merjenju svojega ponosa mi je škoda, da forum zgublja tisti čar za kar je bil namenjen.
In pozabljate, da ste večina začeli svoj off road tako, da ste se zapeljali z kripo katere ni bilo škoda malo z ceste in se probali popeljati tam kjer ne upa vsak.
LP by Jereb


Vrni se na “Avtomobili in oprema”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov