Ekodžihadisti

Teme, ki niso v povezavi z offroadom
Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Ekodžihadisti

OdgovorNapisal/-a miran » To Okt 01, 2019 7:14 pm

Forum je postal malce preveč umirjen in penzionističen, zato si ga dovolim spet malo vzburkati :twisted:
Upam, da Klošar dovoli, da si od njega sposodim izraz za naslov, ki ga je on pobral .... ne vem kje :wink:
Ni nujno, da se prav vedno strinjam z Jeremyem, ampak tokrat ga v celoti podpiram (kot bi rekel Dimen, sem pač močno "pase")
https://www.rtvslo.si/zabava/iz-sveta-z ... ljo/500939
Miran
dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 704
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

Re: Ekodžihadisti

OdgovorNapisal/-a rx » Sr Okt 02, 2019 9:45 am

Ah ta punca mora še odrast. Če nima scenarija napisanega zmrzne. Ne jemlji si k srcu, vseskupaj je samo slaba šala :D
Don Felipe > Google :D

Uporabniški avatar
jereb
Prispevkov: 641
Pridružen: Pe Okt 10, 2003 11:11 pm
Kraj: Logatec

Re: Ekodžihadisti

OdgovorNapisal/-a jereb » Sr Okt 02, 2019 3:55 pm

Miran vrgel si vabo, če se bo kaj ujelo se bo pa hitro sprevrglo v boj za vsak svoj prav.

Jaz sem se ujel, kaj sledi bomo videli :wink: .

Dejstvo je, da nima veze ali punca bere ali ne, a ima glede na njeno bolezen sploh kaj pojma o stvareh za katero se zavzema, kdo stoji za njo, s čim se prevaža...,
ampak enkrat bo treba narediti bilanco nad svojim početjem. Čas je že, da postanemo odgovorni za naša dejanja,da smo odgovorni za rodove kateri bodo prišli za nami, kajti naše bivanje na tej kugli je presneto kratko.
Vsi imamo radi svoje otroke, nekateri že vnuke. Za njihovo udobje bi naredili bi vse. Pobili bi vse medvede in volke, da jih nebi pojedli.
Da pa, naprimer, ko gredo po ribo in ne potrebujejo vrečke, ker je že v ribi, da smo imeli v zadnjih dveh letih kar nekaj večjih požarov smeti, katere sami proizvajamo (v naši neposrednji bližini Kemis) nas pa gladko boli k... in si zatiskamo oči, da se jih ne bo dotaknilo.

Kot zanimivost sex je osnova življenja. Plastika je najvačji motilec hormonov. Zaradi teh motilcev hormonov naj bi imelo že več kot polovica moških težve s plodnostjo, oziroma jih je že neplodnih. Nam se pa sladko jebe.
LP by Jereb

Uporabniški avatar
Nebivedu
Prispevkov: 4342
Pridružen: Po Dec 15, 2003 9:21 am

Re: Ekodžihadisti

OdgovorNapisal/-a Nebivedu » Sr Okt 02, 2019 5:42 pm

Pred EUR sem bil SIT!

Uporabniški avatar
miran
Prispevkov: 4370
Pridružen: To Okt 05, 2004 11:48 pm
Kraj: GOCAN
Kontakt:

Re: Ekodžihadisti

OdgovorNapisal/-a miran » Sr Okt 02, 2019 7:19 pm

dokler ne pridem nazaj še nisem šel

Uporabniški avatar
rx
Prispevkov: 704
Pridružen: Ne Dec 14, 2014 4:08 pm
Kraj: Texas

Re: Ekodžihadisti

OdgovorNapisal/-a rx » Pe Okt 04, 2019 2:04 pm

Don Felipe > Google :D


Vrni se na “Razno”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov