Off road koledar [pozor - veliko slik]

Predlogi, kritike, ideje, ...

Bi se odločili za nakup off road A3 koledarja po ceni 10€?

Da.
18
38%
Ne.
14
30%
Mogoče.
15
32%
 
Skupaj glasov: 47

Uporabniški avatar
marolt 4x4
Prispevkov: 2883
Pridružen: Sr Avg 06, 2003 8:16 am
Kraj: Mozirje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a marolt 4x4 » To Nov 11, 2008 11:38 am

evo jaz vzamem nekaj koledarjev, samo, če maš 12 mojih in Polcovih slik.
Slika

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » To Nov 11, 2008 1:16 pm

vigadu napisal/-a::lol:
Sicer pa vidim, da vas je bolj malo pravih off-road navdušencev, ...


:shock: :shock: :shock: Uf sem bolj površno pregledal ................zj mi pa tut slike niso več všeč. Nakonc pa še zahteva zaklep teme :?:
Upravnik ......niti pod razno ne zaklepaj.
Mislim pa da ni prvič gor.................tegale se pa spomnim...je že blo enkrat:
OPOZORILO: Vse fotografije so last avtorja (mene) in njihova nedovoljena uporaba bo kaznovana.

Zj bom dal na avto nalepko:
Avto je last lastnika(mene) fotografiranje prepovedano.

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » To Nov 11, 2008 1:39 pm

Subjektivno mnenje, ali kmečka pamet :roll: :
Na dogodek si bil povabljen s strani Avtomanije, torej kot predstavnik Avtomanije.
Če prav zastopim, je koledar tvoja osebna produkcija. Torej slike, uporabljaš v privat namene, kar pa pomojem ni OK, ker potem lahko te iste slike uporabim tudi jaz. Ti si fotograf avtomanije, jaz sem nekdo drug, slike pa so od avtomanije. Zato naj koledar prodaja avtomanija, ne pa "janeznovak".


OT: Mi lahko kdo razloži zakaj se lahko na SiOLu pojavlja slika nesreče, ki se je zgodila 4 leta nazaj, na kateri je samo avtomobil prevrnjen na streho z vidnimi reg. označbami ter povzročitelj in soudeleženc nesreče. Je to zakonito ?

Uporabniški avatar
vigadu
No. 1
Prispevkov: 1323
Pridružen: Ne Maj 18, 2003 9:57 am

OdgovorNapisal/-a vigadu » To Nov 11, 2008 2:02 pm

RangeRover: Evo povprasal sem profesionalnega fotografa - ne sme se objaviti v casopisu, pravi, da naj bi za internet veljalo enako.
The price of freedom is responsibility, but it's a bargain, because freedom is priceless. ~ Hugh Downs

RangeRover
Prispevkov: 727
Pridružen: Pe Dec 30, 2005 8:12 pm

OdgovorNapisal/-a RangeRover » To Nov 11, 2008 7:19 pm

Okej torej se lahko na pravniški tapeti pojavi SiOL in DELO. ::masuje:

BMW M
Prispevkov: 11
Pridružen: To Sep 11, 2007 3:06 pm
Kraj: Žižki

OdgovorNapisal/-a BMW M » Sr Nov 12, 2008 12:34 am

Kleno, nisem jih še natisnil, ker sem najprej stvar ponudil na forumu in bi se za izdelavo koledarjev (prek firme, ja) odločil, če bi bil zadosten interes. Ampak ga očitno ni, se pa dogovarjam za dva individualna koledarja iz off-road področja in za nekaj drugih koledarjev z drugo tematiko.

Ceno pa sem raje napisal višjo kot da bi napisal da bi en koledar stal 5 €, če pa bi dobil samo 50 naročil, bi komad sigurno stal kakšnih 12-13 € (vse bi bilo torej odvisno od števila koledarjev). Mi je pa jasno, da ne morem pričakovati 500 naročil iz foruma s 1300 člani, kar pomeni, da je avtomatsko cena posameznega izvoda višja.

Ni važno, jaz se sploh ne sekiram, če eden izmed mnogih koledarjev ne bo šel naprej oz. je "projekt padel v vodo", kot se je nekdo že izrazil.
Sem pa skrajno razočaran nad vašim odzivom.



Rafter, high-res slike te čakajo na mailu ;)

BMW M
Prispevkov: 11
Pridružen: To Sep 11, 2007 3:06 pm
Kraj: Žižki

OdgovorNapisal/-a BMW M » Sr Nov 12, 2008 2:10 am

Ne vem kje vidiš mojo napihnjenost. :? Kvečjemu je videti veliko napihnjenosti iz strani rednih uporabnikov tega foruma - vsaj kolikor sklepam po vaših odgovorih v tej temi.

Sicer pa je to zdaj res moj zadnji post v tej temi, ker se mi resnično ne da še ne vem koliko časa ubadati s takšnimi brezveznimi in nesmiselnimi kregarijami, poleg tega pa imam že tako polne roke dela.

Lepo se imejte še naprej, se opravičujem, ker vam moja ponudba (in nickname :D ) nista bila všeč, veliko srečnih in varnih kilometrov ter veliko uspeha tekmovalcem na tekmovanjih z vašimi terenskimi vozili! 8) :wink:

Lp,
Miha

Uporabniški avatar
AŁIEN
Prispevkov: 6653
Pridružen: To Maj 29, 2007 7:53 pm
Kraj: Samurailand
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a AŁIEN » Sr Nov 12, 2008 12:13 pm

Kleno napisal/-a: Potem si samo en navaden Jappy. Teh pa dejansko primankuje na teh straneh.


Kleno ne klič hudiča........ :wink:

Uporabniški avatar
tjordan1
Prispevkov: 279
Pridružen: Sr Okt 03, 2007 7:52 pm
Kraj: kostanjevica na krki

OdgovorNapisal/-a tjordan1 » Sr Nov 12, 2008 4:45 pm

kleno ima kr prav,js bi če bi bla cena manjša naročil okol 30kom kolendarjev,sm za 10€je pa mal velik.

Uporabniški avatar
Sven
Prispevkov: 1092
Pridružen: To Maj 17, 2005 11:30 pm
Kraj: wajdušna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Sven » Sr Nov 12, 2008 7:37 pm

A ne razumete, kaj ga sili v tako ceno? Naklada!! Če ni naklade si ga pri tisku najebal! Ne rečem, da cene ne dvigne in dela zastonj-ne to je njegov problem ne moj.

Sam zdej sem imel en tisk (pa ne dvomim, da ne veste kako to gre), uglavnem tisk za 500 kos je npr 100DE, za 1000 kos je 120DE, za 10 kos je isto 100DE ali pa ti reče da ti ne bo delal.

Zato mora on dobit naklado, ki se ji lahko reče naklda, da bo na ceni lahko vsaj malo naredil-jo znižal.
Za 3,6€ bi moral za 13 listni 4-barvni tisk imet že kar količino-ob tem pa še zaslužit.

LP
TUDI NA FB>>>KLIK

Uporabniški avatar
Rafter
Upravnik
Prispevkov: 2028
Pridružen: To Feb 17, 2004 3:03 pm
Kraj: Southern District of Maribor
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Rafter » Sr Nov 12, 2008 7:50 pm

Sven napisal/-a:Zato mora on dobit naklado, ki se ji lahko reče naklda, da bo na ceni lahko vsaj malo naredil-jo znižal.
Za 3,6€ bi moral za 13 listni 4-barvni tisk imet že kar količino-ob tem pa še zaslužit.

LP
Vidiš, kar sem imel prste zraven pri letnih koledarjih, smo jih delali sedemlistne. Vsak list ima dve strani - in meseci so vsak na svoji. Ceno smo zbili za 35 %. :wink:
The whole life sponsored by محمد بن راشد المكتوم

VIME
Prispevkov: 46
Pridružen: Pe Okt 31, 2008 1:52 am
Kraj: med korosko in trento

OdgovorNapisal/-a VIME » Sr Nov 12, 2008 8:06 pm

Kazaču vam jednu stvar, i to sta dve reči; red, rad i disciplina!


Vrni se na “O forumu ...”

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gosta